Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Стеганографічні програмні продукти

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра захисту інформації

Інформація про роботу

Рік:
2020
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Методи та засоби стеганографії та стеганоаналізу
Група:
КБСТ

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології Кафедра захисту інформації  ЗВІТ до лабораторної роботи № 1 з курсу: «Методи та засоби стеганографії та стеганоаналізу» на тему: «Стеганографічні програмні продукти» Львів – 2020 Мета роботи – ознайомитися із стеганографічними програмними продуктами приховування інформації. Завдання Ознайомитися з основними засадами стеганографічного захисту інформації Л.1,2]; Створити контейнер – файл в форматі .bmp [3]; Вибрати повідомлення для заховування; Здійснити заховування і витягування повідомлення з використанням програми S-Tools. Результати виконання В даній лабораторній роботі, я обрала програму S-Tools. Програма дозволяє ховати будь-які файли як в зображеннях формату .gif і .bmp, так і в аудіо файлах формату .wav. Також цей файл, що підлягає заховуванню, ще і шифрується за допомогою одного з криптографічних алгоритмів з симетричним ключем: DES, потрійний DES або IDEA. Вибір контейнера для приховування інформації:  Рисунок 1. Файл-контейнер Створення текстового файлу з інформацією:  Рисунок 2. Файл з прихованою інформацією. Додавання текстового файлу в контейнер і шифрування.  Рисунок 3. Вибір алгоритму шифрування та паролю. Порівняння файла контейнера і стего-файла  Рисунок 4. Порівняння стего-файлу та контейнеру Відновлення текстового файлу  Порівняння файлів в HEX редакторі  Висновок: Під час виконання лабораторної роботи я ознайомилася з цифровою стеганографією. Цифрова стеганографія — напрям класичної стеганографії, заснований на захованні або впровадженні додаткової інформації в цифрові об'єкти, викликаючи при цьому деякі спотворення цих об'єктів. Мною було виконано завдання, яке полягало у здійсненні заховування і витягування повідомлення з використанням програми S-Tools.
Антиботан аватар за замовчуванням

19.01.2021 19:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини